INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ku humbi Linda Rei? Këtë herë shfaqet shumë ndryshe, nuk do ta njihni [FOTO]

Ku humbi Linda Rei? Këtë herë shfaqet shumë ndryshe, nuk do ta njihni [FOTO]

Publikuar më: 23:20 13-11-2017

Ajo është një ndër personazhet e cila u bë e njohur në një kohë shumë të shkurtër duke u prezantuar si djali që u kthye në vajzë. Pas largimit nga spektakli "Dance with me" Linda u përfol akoma më shumë por pa një arsye të caktuar ajo u zhduk nga media online dhe nuk ishte shumë aktive në rrjete sociale. Dhe këtë herë shihet të shfaqet ndryshe edhe në “look”. Me flokët e shkurtra dhe me një kapele, ajo dukej misterioze dhe si fillim nuk njihej fare. Mund të shihni fotot më poshtë për të parë Lindën me “look”-un e ri./intv.al/

collage.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011508464813232
    array(1) { ["section"]=> string(78) "ku-humbi-linda-rei-kete-here-shfaqet-shume-ndryshe-nuk-do-ta-njihni-foto-41855" }