INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kryeministri krenohet me turizmin. Komentuesit “Ore shalëgjatë me brekushe anadolli je një shejtan” [FOTO]

Kryeministri krenohet me turizmin. Komentuesit “Ore shalëgjatë me brekushe anadolli je një shejtan” [FOTO]

Publikuar më: 11:06 27-11-2017

Kryeministri Edi Rama publikoi në facebook një shkrim të prestigjiozes britanike The Telegraph, e cila i kushtoi një shkrim të gjatë turizmit që të ofron vendi ynë. Por komentet e qytetarëve duket se e kanë bërë të pendohet, pasi pjesa më e madhe e tyre i janë vërsulur duke paraqitur një tjetër panoramë. Më poshtë ndiqni një pjesë të komenteve.
Leonard Gjoka:
“Orti shalgjatë me brekushe anadolli, shiko se po të largohen rinia çdo ditë nga ai vend,dhe meqë ra fjala a i pe ata fëmijët e Bulqizës në reportazhin italian duke mbledh copa kromi për një kafshatë buke”.
Soni Xh:
“Gjithsesi një artikull që përmend Shqipërinë, por nxjerr më tepër në pah mos mundësinë për turizëm internacional. Mungesa e infrastrukturës se duhur, si aeroportet ashtu edhe hotelet me kapacitetet e duhura mungojnë dhe ka nevojë për investime masive. Ka ndonjë plan konkret për investime të huaja në 4 vjeçarin e ardhshëm? A janë nënshkruar kontrata me firma të huaja”?
Vali Ruli:
“Po pse jo? Gjynah ,që këtë perlë, të bukur, për kaq vite e shëmtuan, e masakruan ,e c'virgjëruan ,e përdhunuan ,eeeeee plot shëmtime, i shkaktuan .Presim më të mirën”.
Gentian Balukja
“Me ty nuk flitet zoti Rama. Çdo pyetje që bën populli ju i përgjigjeni me IRONI. Kjo tregon që ju keni SHEJTANIN në bark”.
Enter Hira:
“Ku është kjo Edo në parajsë ? se në Shqipëri vetëm kanoçe dhe bidona politike ka”!

rama_1.png

rama_2.png

rama_3.png

rama_4.png

rama_5.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0058012008666992
    array(1) { ["section"]=> string(107) "kryeministri-krenohet-me-turizmin-komentuesit-ore-shalegjate-me-brekushe-anadolli-je-nje-shejtan-foto-43170" }