INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Krimi i trefishtë në ish-bllok, zbulohet identiteti i komandos në kërkim

Krimi i trefishtë në ish-bllok, zbulohet identiteti i komandos në kërkim

Publikuar më: 14:10 05-10-2018

Është zbuluar identiteti i komandos të shpallur në kërkim nga policia, për vrasjen e Fabjol Gaxhës dhe plagosjen e 3 personave të tjerë në zonën e Ish-bllokut.

Komando i kërkuar është Merviol Bilo, 41 vjeç banues në Tiranë. Ai është komando në Zall Herr.

Merviol Bilo dyshohet se është autori i ngjarjes, i cili ka realizuar qitje profesionale në kokë dhe gjoks ndaj Fabjol Gaxhës, Ervis Martinajt si dhe Elton Hatonit. Të gjitha plagët që ka viktima dhe të plagosurit kanë, janë pikërisht në këto zona.

Sipas gazetarit Artan Hoxha, viktima Fabjol Gaxhaj ka dëmtime në kokë, ndërsa i plagosuri Ervis Martinaj është goditur në qafë. I plagosuri tjetër Eljon Hato vazhdon të jetë në gjendje të rëndë me 1 plumb në kokë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009131908416748
    array(1) { ["section"]=> string(77) "krimi-i-trefishte-ne-ish-bllok-zbulohet-identiteti-i-komandos-ne-kerkim-74194" }