INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kourtney shkrep foton, bikinit e Kylie ia vjedhin gjithë vëmendjen! [FOTO]

Kourtney shkrep foton, bikinit e Kylie ia vjedhin gjithë vëmendjen! [FOTO]

Publikuar më: 10:52 19-06-2017

Ajo është një vipat më në zë në botë, duke e ndarë jetën e saj me rreth 100 milionë ndjekës në mënyrë të përditshme.

Kështu që për t’i vjedhur vëmendjen motrës së saj të madhe Kourtney ishte një lojë fëmijësh për bukuroshen 19 vjeçare. Gjithçka ndodhi të dielën kur mamaja flakëruese e 3 fëmijëve postoi një foto në anë të pishinës krah motrës së saj më të vogël. Dhe ndërkohë që në fokusin e fotos presupozohej të ishte Kourtney, askush nuk i kishte më sytë tek ajo në momentin që Kylie doli me rroba banjoje duke shfaqur format e saj “djegëse”. Dy bukuroshet përdorën edhe filtra kafshësh në Snapchat, por kush i vuri re fundja...

snc.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001209020614624
    array(1) { ["section"]=> string(76) "kourtney-shkrep-foton-bikinit-e-kylie-ia-vjedhin-gjithe-vemendjen-foto-30359" }