INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Koreografi i Beyonces i mëson Era Istrefit qëndrimin e një DIVE [VIDEO]

Koreografi i Beyonces i mëson Era Istrefit qëndrimin e një DIVE [VIDEO]

Publikuar më: 22:08 25-07-2017

Era Istrefi nuk njeh kufinj, koreografi i Beyonces i mëson qëndrimin e një DIVE…

Chris Grant është koreografi i dives boterore, Beyonce. Ai tashmë është në Prishtinë dhe është duke punuar për një koreografi të Era Istrefit. Kjo pasi Era ka një përformance shumë të rëndëshishme për të bere dhe ai ka ardhur në Prishtinë për të punuar me Erën për festivalin në të cilin do të performojë në Rusi. Chris mban “firmën” e shume performancave “live” të artistes botërore dhe shumë të dashur për të gjithë, Beyonces, shkruan intv.al. Së fundmi edhe Era nuk ka mundur dot pa publikuar foto gjatë provave me Chris Grant para nisjes për në Rusi. Dhe në fotot dhe videot më poshtë duket fare mirë që ai po e “stërvit” për të pasur qëndrimin e një DIVE./intv.al/

 

@chrisgranted all the way from LA to PR ?

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014550685882568
    array(1) { ["section"]=> string(75) "koreografi-i-beyonces-i-meson-era-istrefit-qendrimin-e-nje-dive-video-33116" }