INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konkurrencë e fortë! Aurela Hoxha dhe Armina Mevlani bëjnë dy herë ‘xing’ me trendet e fundit [VIDEO]

Konkurrencë e fortë! Aurela Hoxha dhe Armina Mevlani bëjnë dy herë ‘xing’ me trendet e fundit [VIDEO]

Publikuar më: 21:16 05-04-2018

Shpesh herë i shohim me trendet e fundit dhe madje shume te kushtueshme por u ndodh edhe kjo.

Armina Mevlani dhe Aurela Hoxha, vajzat e suksesshme shqiptare sërish në garë se kush do të jetë e para që vesh trende të reja por këtë herë bënë xing dhe me siguri nuk e kanë parë njëra-tjetrën. Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani tregoi dy raste ku Mevlani dhe Hoxha kanë veshur të njëjtën veshje, por jo vetëm. Shpesh herë dy vajzat shihen edhe si shembull përsa i përket pjesës së modës. Mos e humbisni pa parë videon më poshtë në minutën 34:10./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028162002563477
    array(1) { ["section"]=> string(102) "konkurrence-e-forte-aurela-hoxha-dhe-armina-mevlani-bejne-dy-here-xing-me-trendet-e-fundit-video-54686" }