INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konfirmohet: Shqipëria miqësore me Jordaninë [FOTO]

Konfirmohet: Shqipëria miqësore me Jordaninë [FOTO]

Publikuar më: 14:39 16-04-2018

Shqipëria do luaj një ndeshje miqësore me Jordaninë në 10 tetor.

Lajmi është konfirmuar ditën e sotme nga Federata Shqiptare e Futbollit ku ndër të tjera ka bërë të ditur se përballja do jetë në Elbasan Arena.

Në muajin qershor kombëtarja shqiptare pritet të realizojë dhe dy miqësore të tjera me Kosovën dhe Ukrainën.

fasd.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029761791229248
    array(1) { ["section"]=> string(54) "konfirmohet-shqiperia-miqesore-me-jordanine-foto-55391" }