INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konfirmohet?! Ronaldo te Juventusi... Ja çfarë shume pranoi Reali i Madridit

Konfirmohet?! Ronaldo te Juventusi... Ja çfarë shume pranoi Reali i Madridit

Publikuar më: 15:30 10-07-2018

Real i madridit më në fund e ka pranuar ofertën prej 100 milionë eurosh që i është ofruar për Kristiano Ronaldon. Këtë bën me dije e përdtshmja spanjolle “AS” duke përdorur burimet e televizionit televizive “LaSexta”.

Sot ka patur edhe një udhëtim të presidentit të Juventusit, Andrea Anjelit ku mediat e lidhën me një takim të mundshëm me Ronaldon. Sipas “LaSexta” pritet që gjithçka të përfundojë për pak orë me Realin që do të pranojë ofertën dhe më pas do të vijë zyrtarizimi. Ronaldo është duke pushuar në Greqi dhe ende nuk ka folur në lidhje me këtë çështje.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029821395874023
    array(1) { ["section"]=> string(73) "konfirmohet-ronaldo-te-juventusi-ja-cfare-shume-pranoi-reali-i-madr-64519" }