INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konfirmohet ardhja e Rita Ora-s në Shqipëri! Ja kur mund ta shihni këngëtaren në Tiranë [FOTO]

Konfirmohet ardhja e Rita Ora-s në Shqipëri! Ja kur mund ta shihni këngëtaren në Tiranë [FOTO]

Publikuar më: 20:17 06-05-2018

Ndër këngëtaret më të famshme në botë është edhe ylli shqiptar Rita Ora. Po bën namin me këngët e saj dhe në ndalesën e fundit në Prishtinë, ORA u shpreh se ishte mjaft e lumtur për performancën e bërë si dhe ishte një ndër emocionet më të mëdha për të.

Mbi 300 mijë vetë u mblodhën në Kosovë për të festuar dhe kjo gjë e gezoi Ritën, duke bërë që të thotë se ishte edhe një ndër koncertet më të mëdha të saj. Por tani me Rita vjen në Shqipëri dhe këtë e ka bërë zyrtare vetë lali Eri.

Z. Veliaj ka postuar në Instagram-in e tij një foto ku shihet Rita dhe se paralajmëron se në datën 3 Qershor pritet të ‘elektrizojë’ shesh sheshin "Skënderbej".

“A jeni gati?
Jam shumë i lumtur që do të mirëpresim @RitaOra në 3 Qershor në Tiranë, për një super koncert në sheshin "Skënderbej".
Kjo verë nuk do të harrohet kollaj!”,- shkruan lali Eri./intv.al/

lali.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0049741268157959
    array(1) { ["section"]=> string(97) "konfirmohet-ardhja-e-rita-ora-s-ne-shqiperi-ja-kur-mund-ta-shihni-kengetaren-ne-tirane-foto-57497" }