INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Komplikacionet nga gripi/Shënohet viktima e tretë

Komplikacionet nga gripi/Shënohet viktima e tretë

Publikuar më: 13:44 04-02-2019

Për shkak të komplikacioneve të gripit është shënuar dhe viktima e tretë.

Viktima është nga Gramshi dhe humbi jetën në Sanatoriumin e Tiranës. Një ditë më parë humbën jetën dhe dy persona të tjetrë, që vuani dhe nga sëmundje të tjera. Njëri ishte nga Elbasani dhe tjetri nga Tirana.
Mësohet se në reaminacioni e sanatoriumit ndodhen shumë persona të tjerë në gjendje të rëndë për shkak të gripit sezonal. Ndërsa infeksionistët theksojnë se është rritur shumë numrin i të prekurve nga gripi dhe raportojnë se vendi është shumë pranë epidemisë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093138217926025
    array(1) { ["section"]=> string(55) "komplikacionet-nga-gripi-shenohet-viktima-e-trete-86106" }