INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Komentuesja i thotë dështake pa pikën e turpit! Roza Lati i kthen përgjigjen e zgjuar [FOTO]

Komentuesja i thotë dështake pa pikën e turpit! Roza Lati i kthen përgjigjen e zgjuar [FOTO]

Publikuar më: 19:44 26-05-2018

Roza Lati së fundmi është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar dhe shkak për këtë është bërë karakteri I saj I veçantë, Fero dhe së fundmi fotot e publikuara nga ajo ku shfaqet duke u puthur me të dashurin e saj të ri.

Gjithsesi se fundmi ajo është vënë në qendër të vemëndjes dhe shkak për këtë duket se është bërë një koment që ka marrë në instagram… “Ti je një dështake plak”, I shkruan komentuesi.
Por mesa duket Rozës nuk I ka ardhur aspak mire kur e ka lecuar këtë koment dhe nuk ka zgjatur shumë dhe ja ka kthyer.

Haha! Deri ku paska arrit dështakja. Mendo atë që do më shkruash tani”, ja ka kthyer moderatorja duke e lënë me gisht në gojë.

7e0de4f5-ec1a-4bf8-b1c1-36bb15b2c010.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012879371643066
    array(1) { ["section"]=> string(92) "komentuesja-i-thote-deshtake-pa-piken-e-turpit-roza-lati-i-kthen-pergjigjen-e-zgjuar-f-59723" }