INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Komentuesi i thotë: 'Nuk u lodhe tu u hap b*thësh ...', reagon Noizy! I kthen këtë përgjigje [FOTO]

Komentuesi i thotë: 'Nuk u lodhe tu u hap b*thësh ...', reagon Noizy! I kthen këtë përgjigje [FOTO]

Publikuar më: 21:36 07-05-2018

Reperi i njohur shqiptare njihet për jetesën e tij të luksit dhe shpesh herë nuk nguron tu kthejë komente edhe personave që e ndjekin në rrjete sociale. Së fundmi në një foto që reperi e ka postuar në Instagram ku shihej teksa reklamonte jetesën e tij dhe me të drejtë si çdokush në rrjete sociale.

Por si duket një prej ndjekësve nuk i ka pëlqyer kjo gjë dhe ka lene një koment duke mos e ditur se Zinizin do ia kthente.

“I muhabet ke ti e burr... nuk u lodhe tu u hap b*thesh tu tregu qe ke lek...”, i shkruan komentuesi, ndërkohë Noizy ia kthen kështu:

“E di me plak m'osht bo e perditshme s'di ca me bo, s'po te rrej qafsha gjith, ti ca bone nona ke pas naj cik pune?”/intv.al/

9b91c8ed-23f2-434c-91e8-7d2e602ff4b8.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00097203254699707
    array(1) { ["section"]=> string(94) "komentuesi-i-thote-nuk-u-lodhe-tu-u-hap-b-thesh-reagon-noizy-i-kthen-kete-pergjigje-foto-57611" }