INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Klip alla botëror!’ Elvana Gjata lë pa fjalë fansat shqiptarë me bashkëpunimin me reperin amerikan [VIDEO]

‘Klip alla botëror!’ Elvana Gjata lë pa fjalë fansat shqiptarë me bashkëpunimin me reperin amerikan [VIDEO]

Publikuar më: 20:06 01-04-2018

Elvana Gjata mbyll gojët e liga me klipin alla botëror!

Data 6 prill po afron dhe shumë shpejt do kemi mundësinë të shijojmë këngën e plotë “Off Guard”. Por Elvana na ka shuar kureshtjen me një pjesë shkeputur nga klipi me i ri nga ajo dhe reperi i njohur amerikan, Ty Dolla Sign. Duhet thënë na la pa fjalë të gjithëve.

Shihet të jetë një klip veror dhe bashkë me reperin duken shumë mirë. Ty Dolla Sign është i dashuri i një prej vajzave të grupit “Fifth Harmony”, Lauren Jauregui por gjithashtu njihet edhe për bashkepunimet shumë të suksesshme si ajo me “Fifth Harmony” nën titullin “Work from Home” apo “Swalla” me Jason Derulo dhe Nicki Minaj./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0061168670654297
    array(1) { ["section"]=> string(108) "klip-alla-boteror-elvana-gjata-le-pa-fjale-fansat-shqiptare-me-bashkepunimin-me-reperin-amerikan-video-54265" }