INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Klaudia Pepa publikon klipin e ri , më provokuese se kaq nuk e keni parë ndonjëherë [VIDEO]

Klaudia Pepa publikon klipin e ri , më provokuese se kaq nuk e keni parë ndonjëherë [VIDEO]

Publikuar më: 13:07 13-01-2018

Balerina shqiptare e kishte paralajmëruar prej ditësh klipin, madje postonte edhe foto nga backstage.

Ajo po shijon suksesin e punës së saj në Itali  duke u kthyer në një nga balerinat më të kërkuara atje.  

E nisi me videon e parë , ‘K’  e cila mori komente mjaft pozitive dhe sot lançon edhe klipin e dytë,  ‘L’.

Këta të fundit do të pasohen në vazhdim edhe nga  ‘A,U,D,I’ duke formuar emrin e saj përmes këtyre projekteve.

Te video e re e postuar në Instagram, Klaudia ka bllokuar komentet, ndërkohë shijoni klipin ‘L’, ku Klaudia shfaqet kaq sensuale. 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029840469360352
    array(1) { ["section"]=> string(93) "klaudia-pepa-publikon-klipin-e-ri-me-provokuese-se-kaq-nuk-e-keni-pare-ndonjehere-video-47417" }