INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Klaudia Pepa drekon, kurse ne na shton oreksin me pozën provokuese [FOTO]

Klaudia Pepa drekon, kurse ne na shton oreksin me pozën provokuese [FOTO]

Publikuar më: 16:55 12-10-2017

Nuk ka foto që Klaudia poston dhe të mos kthehet në lajm. Megjithatë, këtë herë nuk mund të mos komentonim këtë pozë mjaft fotozhenike, tek e cila balerina duket se po shijon ushqimin e saj në një formë provokuese. Shikimi, qëndrimi, dekolteja pak e hapur...uff çfarë kërkoni më shumë?
Me pak fjalë, bukuroshja 25-vjeçare, duket më në formë se kurrë, edhe pse kohët e fundit është përfolur shumë për ndarjen e saj nga koreografi Albi Nako.

22430220_155860805012411_3381908719758475264_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013699531555176
    array(1) { ["section"]=> string(76) "klaudia-pepa-drekon-kurse-ne-na-shton-oreksin-me-pozen-provokuese-foto-38808" }