INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo video e Selena Gomez po bën ‘xhiron e botës’, por prit! E dëgjuat këngën e shqiptares në sfond? Mos e humbisni! [VIDEO]

Kjo video e Selena Gomez po bën ‘xhiron e botës’, por prit! E dëgjuat këngën e shqiptares në sfond? Mos e humbisni! [VIDEO]

Publikuar më: 21:59 18-05-2018

Selena Gomez është artistja më e ndjekur në Instagram, por edhe ndër më të pëlqerat në botë. Së fundmi ajo po bën një reklamë për një firmë të madhe dhe teksa xhironte sheh në rrugë një vajze të vogël dhe i afrohet. Por e papritura ndodhi! Teksa ka dashur ta përkëdhelë, vajza e vogël është trembur dhe nisi të qajë. Kjo video është bërë virale dhe po bën xhiron e botës, por e dini çfarë?

Në sfond dëgjohet kënga e shqiptares, Dua Lipa dhe Sean Paul me titullin “No Lie”. Mos humbisni pa parë videon më poshtë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.01044487953186
    array(1) { ["section"]=> string(121) "kjo-video-e-selena-gomez-po-ben-xhiron-e-botes-por-prit-e-degjuat-kengen-e-shqiptares-ne-sfond-mos-e-humbisni-video-58826" }