INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo shenjë e horoskopit ka jetën seksuale më të shfrenuar se të tjerat

Kjo shenjë e horoskopit ka jetën seksuale më të shfrenuar se të tjerat

Publikuar më: 20:50 12-10-2017

Janë të shumtë ata persona, meshkuj e femra, të rinj e të vjetër, që kërkojnë një jetë seksuale të shfrenuar, pasionante dhe të pandalshme. E nëse jeni në kërkim të një dashurie të tillë, pa shumë detaje e poezi, atëherë ka një shenjë horoskopi që bën për ju. Ajo është shenja e akrepit.

Mashkull apo femër qoftë, një akrep kërkon në çdo rast të plotësojë dëshirën e tij/saj ekstreme në shtrat. Ata që kanë këtë shenjë nuk kanë dëshirë të përkëdhelen, të flasin për romantiken apo të dërdëllisin poezi... shqetësimi i tyre kryesor kur vjen fjala tek seksi, është lufta për kënaqësi dhe kush do dominojë kë.
Meshkujt apo femrat me shenjën e akrepit, mbetet ndër të paktët që luftojnë për dominancë.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011630058288574
    array(1) { ["section"]=> string(76) "kjo-shenje-e-horoskopit-ka-jeten-seksuale-me-te-shfrenuar-se-te-tjerat-38829" }