INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo risi nga Twitter do ju pëlqejë të gjithëve [FOTO]

Kjo risi nga Twitter do ju pëlqejë të gjithëve [FOTO]

Publikuar më: 12:03 10-10-2017

Më në fund një risi nga Twitter për të gjithë përdoruesit e këtij burimi informacioni. 

Ndërkohë që Facebook dhe Instagram kanë pak kohë që e kanë këtë opsion, Twitter e shton tani. Bëhet fjalë për butonin "save-for-later", pra mund të7 ruani diçka për ta lexuar apo parë më vonë, pa klikuar tek "zemra".

Kjo me siguri do të jetë e dobishme, veçanërisht për përdoruesit besnikë të Twitter për të zbuluar përmbajtje interesante. Përveç butonit të "bookmarking", do të ketë gjithashtu një seksion të tek aplikacioni për t'ju ndihmuar të kaloni nëpër artikujt tuaj që keni ruajtur.

Ja si mund të duket:

eee.png

rrr.png

uuu.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012240409851074
    array(1) { ["section"]=> string(57) "kjo-risi-nga-twitter-do-ju-pelqeje-te-gjitheve-foto-38538" }