INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo këngëtare shqiptare qëndron pas realizimit të këngës së Young Zerkës [FOTO]

Kjo këngëtare shqiptare qëndron pas realizimit të këngës së Young Zerkës [FOTO]

Publikuar më: 13:19 07-09-2018

Young Zerka ditën e djeshme sapo publikoi këngën dhe klipin e ri ‘Nuk ma nin’. Por edhe pse nuk është përmendur shumë, pas realizimit të këngës qëndron pikërisht këngëtarja Ronela Hajati. Ka qenë ajo vetë e cila përmes një postimi të bërë në Instastorie ka treguar se është e lumtur që është pjesë e melodisë dhe e tekstit të këngës. Kujtojmë që Zerka dhe Ronela janë përfolur për një kohë të gjatë për një lidhje me njëri-tjterin. Por edhe pse ende asnjëri nuk e pranon publikisht, në mënyrë indirekte dhe me komentet e bëra njëri-tjetrit , kuptohet se janë një ndër çiftet simpatikë të showbiz-it.

ewr.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090010166168213
    array(1) { ["section"]=> string(83) "kjo-kengetare-shqiptare-qendron-pas-realizimit-te-kenges-se-young-zerkes-foto-70763" }