INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo është shqiptarja që qëndron më afër me familjen Kardashian-Jenner [FOTO]

Kjo është shqiptarja që qëndron më afër me familjen Kardashian-Jenner [FOTO]

Publikuar më: 21:09 06-10-2017

Edhe me siguri ndihet me fat për këtë gjë…

Familja Kardashian-Jenner është një ndër familjet më të famshme në botë dhe të gjitha janë shumë të pëlqyera dhe të ndjekura në rrjete sociale. Bëhet fjale për bukuroshen shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj. Ajo bashkëjeton me grimierin e familjes Kardashian-Jenner dhe jo rrallë herë në shtëpinë e tyre u bashkohen miqtë e Arielit apo të Anxhelinës dhe me siguri Anxhelina është përballuar nga afër me vajzat e famshme Kardashian-Jenner, pasi Ariel është edhe grimieri personal i Kylie Jenner dhe ështe si familje për to por gjithashtu ai grimon edhe vajzat e tjera të familjes. Ndërsa shqiptari që qëndron më afer me familjen Kardashian-Jenner është Mario, grimieri personal i Kim./intv.al/

2F926DC800000578-0-image-a-9_1450807085052.jpg

Untitled-1.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027611255645752
    array(1) { ["section"]=> string(80) "kjo-eshte-shqiptarja-qe-qendron-me-afer-me-familjen-kardashian-jenner-foto-38296" }