INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo është nga të paktat herë kur motrat Istrefi bëhen bashkë [FOTO]

Kjo është nga të paktat herë kur motrat Istrefi bëhen bashkë [FOTO]

Publikuar më: 12:58 14-08-2017

...por kur bashkohen,nuk e kursejnë dashurinë ndaj njëra-tjetrës.

Jo se kjo nuk ndodh kur janë në distancë, por malli është ai që i bën ta shfaqin më shumë. Nora Istrefi prej vitesh është pjesë e muzikës dhe ka qenë gjithashtu edhe mjaft përkrahëse në fillimet e motrës së saj si këngëtare. Ndërsa sot bashkë me Erën shijojnë sukseset e tyre, madje ngrenë edhe një dolli për këtë. Ky sezon vere bashkoi dy motrat në koncerte dhe momente si ky ato nuk ngurojnë t’i postojnë edhe në Snapchat. 

nora.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012209415435791
    array(1) { ["section"]=> string(71) "kjo-eshte-nga-te-paktat-here-kur-motrat-istrefi-behen-bashke-foto-34554" }