INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo është këngëtarja shqiptare që do të interpretojë kolonën zanore të filmit të ri të James Bond [FOTO]

Kjo është këngëtarja shqiptare që do të interpretojë kolonën zanore të filmit të ri të James Bond [FOTO]

Publikuar më: 09:45 14-05-2018

Sukseset e saj njohin vetëm rritje. Këngë të kthyera në hite dhe koncerte në gjithë botën, skena të mbushura plot, famë, dashuri e dhuruar nga fansat: një jetë e mbushur plot me ngjyra për Dua Lipa-n. Së fundmi flitet se është favorite për të realizuar kolonën zanore të filmit të ri të James Bond.

Sipas “Capital FM” favorite për ta marrë këtë detyrë është Dua Lipa edhe pse deri tani mendohej se më të favorizuar për t’u përzgjedhur ishin Adele dhe Ed Sheeran.

Ndërkohë që kolonat e mëparshme zanore të filmave të James Bond janë kënduar nga Adele dhe Sam Smith.

inCollage_20180512_144115168-600x600.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030560493469238
    array(1) { ["section"]=> string(108) "kjo-eshte-kengetarja-shqiptare-qe-do-te-interpretoje-kolonen-zanore-te-filmit-te-ri-te-james-bond-foto-58265" }