INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo çantë e Gigi Hadid kap shifrën marramendëse. Zbuloni sa kushton [FOTO]

Kjo çantë e Gigi Hadid kap shifrën marramendëse. Zbuloni sa kushton [FOTO]

Publikuar më: 13:29 10-09-2018

Gigi Hadid është njëra ndër modelet shembull për look-un. 23 vjeçarja shfaqet gjthmonë e kuruar dhe jo vetëm në tapetin e kuq. Gigi Hadid duket bukur edhe në versionin ‘street style’. Këtë herë modelja ka bërë koka të kthehen, jo vetë për veshjen, aksesorët apo këpucët, por edhe për çantat.

Çizme të kuqe të stilit retro, xhinse të grisura treçerekëshe, në versionin (mom jeans) nga Tommy Hilfiger dhe një pulovër kafe me jakë në formë V-je, të cilën e ka hedhur në shpatulla.

Po të fokusohemi pak tek çanta e kuqe Versace, do të shohim se ajo kushton plot 2,675 dollarë. Megjithatë Gigi ua dha idenë e një look-u interesant për vjeshtë.

3454354.png

-640-0-5b954bc64d761.jpg

-640-0-5b954bc3e2552.jpg

-640-0-5b954bc48286e.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085139274597168
    array(1) { ["section"]=> string(77) "kjo-cante-e-gigi-hadid-kap-shifren-marramendese-zbuloni-sa-kushton-foto-71116" }