INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kit Harington dhe Emilia Clarke kërcejnë në rrugët e Napolit për Dolce & Gabanna [VIDEO]

Kit Harington dhe Emilia Clarke kërcejnë në rrugët e Napolit për Dolce & Gabanna [VIDEO]

Publikuar më: 11:43 03-09-2017

Dolce & Gabanna ka ribashkuar edhe njëherë aktorët e famshëm të serialit Game Of Thrones, por këtë herë në Napoli. Aktorët bëhen pjesë e një feste në rrugë për fushatën e re publicitare të parfumit të njohur nga firma italiane Dolce & Gabbana, The One dhe ne nuk ua ndajmë dot sytë sharmit të tyre. Ndiqni videot më poshtë:

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011570453643799
    array(1) { ["section"]=> string(91) "kit-harrington-dhe-emilia-clarke-kercejne-ne-rruget-e-napolit-per-dolce-gabanna-video-35973" }