INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim topless, por pushtohet nga xixat [FOTO]

Kim topless, por pushtohet nga xixat [FOTO]

Publikuar më: 13:25 14-12-2017

Show-girl Kim Kardashian gjithmonë provokon me format e saj fizike.

Dhe këtë herë Kim duket në formë të shkëlqyer teksa pozon topless, thjesht e mbuluar me xixa.

Në foto shumë provokuese, ajo mbulon me duar gjoksin dhe sigurisht duket e kuruar në çdo detaji.

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014209747314453
    array(1) { ["section"]=> string(46) "kim-topless-por-pushtohet-nga-xixat-foto-44863" }