INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim sapo ''tërboi'' rrjetin me foton me bikini dhe këmbë të hapura, por se dimë çfarë i ka thënë shqiptari i saj i preferuar! [FOTO]

Kim sapo ''tërboi'' rrjetin me foton me bikini dhe këmbë të hapura, por se dimë çfarë i ka thënë shqiptari i saj i preferuar! [FOTO]

Publikuar më: 21:34 05-10-2018

Është nënë e 3 fëmijëve, bashkëshortja e një ndër reperëve më të njohur në botë, por s’ka gjë që e mban larg fotove të nxehta. Para pak ditësh ajo “tronditi” Instagramin me një selfie shumë të nxehtë ku shfaqej me kaçurela teksa qëndronte e shtrinë në shtrat, me gjuhën jashtë dhe e veshur me bikini super të vogla të markës “Channel”.

E siç duket tani, Kim Kardashian ka plotësuar foton, por vetëm duke na treguar trupin e saj bombastik, me këmbët e hapura dhe me të njejtat rroba banje.

collageff.jpg

 

Menjëherë plasen komentet e shumta dhe sigurisht që nuk mund të mungonte komenti i shqiptarit të saj të preferuar, grimierit Mario Dedivanovic, i cili i ka shkruar: “BodyAhriAhriAhri”, që ne nuk e dimë fare se çfarë do të thotë, por e kuptojmë.

rmdn.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00301194190979
    array(1) { ["section"]=> string(130) "kim-sapo-terboi-rrjetin-me-foton-me-bikini-dhe-kembe-te-hapura-por-se-dime-cfare-i-ka-thene-shqiptari-i-saj-i-preferuar-foto-74246" }