INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim poston foton seksi, por nuk e mendoi që ndjekësit do të kapeshin me këtë detaj [FOTO]

Kim poston foton seksi, por nuk e mendoi që ndjekësit do të kapeshin me këtë detaj [FOTO]

Publikuar më: 13:52 10-01-2018

Ajo vazhdon postimin e serisë së fotove seksi në faqen e saj të Instagram.

Por këtë herë Kim u bë qendra e kritikave. 37 vjeçarja pozoi në kuzhinë e veshur vetëm me të brendshme të bardha dhe duke pirë një gotë qumësht, por syri i ndjekësve u përqëndrua në një tjetër detaj. Të gjithë nisën ta kritikonin për kuzhinën të cilën e krahasuan me atë të një burgu; të pistë.  “Je në një kuzhinë burgu? Duket kaq e pistë!”, i shkruan dikush. 

yjukil.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026321411132812
    array(1) { ["section"]=> string(92) "kim-poston-foton-seksi-por-nuk-e-mendoi-qe-ndjekesit-do-te-kapeshin-me-kete-detaj-foto-47134" }