INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim me forma 'të tepruara'..s’keni parë gjë akoma [FOTO]

Kim me forma 'të tepruara'..s’keni parë gjë akoma [FOTO]

Publikuar më: 13:34 23-02-2018

Mesa duket edhe Kim Kardashian e ka një konkurente, dhe çfarë konkurente.

Siç duket nga fotot ajo e sfidon me të vërtetë me të pasmet e saj.

Ajo quhet  Eudoxie Yao dhe shprehet se nuk ka agjë plastike në trupin e saj, por janë thjesht gjenet.

E të mendosh se me përmasa të tilla ajo është krejtësisht natyrale.

‘Modelja’ aspak e zakontë shkruan Daily Mail nuk ka dashur të zbulojë moshën e saj por ka theksuar se asnjëherë nuk ka patur dëshirë të mbajë dietë apo të dobësohet.

Ajo shprehet se është e lumtur me përmasat e saj.

Modelja ka rrëfyer se është një fanse e Kim Kardashian, dhe pëlqen shumë stilin e saj.

“Më kanë krahasuar me të ajo është modelja ime. Unë asnjëherë nuk kam bërë ndërhyrje, asnjëherë në jetën time. Kjo ka qënë gjithmonë pamja ime, madje vajzat e reja këtu kanë të pasme edhe më të mëdha se unë’ u shpreh ajo.

Ajo po ashtu tregon se kur del në rrugë të gjithë e shohin por asnjëherë nuk i thonë gjë në sy.

‘Por sot burrat pëlqejnë vajzat me forma. Mendoj se shumë gjëra kanë ndryshuar’ thotë ajo.

ddd.PNG

 

 99.PNG

8.PNG

 

 

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002662181854248
    array(1) { ["section"]=> string(57) "kim-me-forma-te-tepruara-s-keni-pare-gje-akoma-foto-51185" }