INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian uron këtë shqiptar për ditëlindje [FOTO]

Kim Kardashian uron këtë shqiptar për ditëlindje [FOTO]

Publikuar më: 12:27 02-10-2017

Të marrësh urim nga femra më me ndikim në bote duhet të jetë WOW…

Kim Kardashian vazhdon të mbetet femra me përmasat trupore më të preferuara dhe jo se është e gjate apo ka trup modeleje por fundshpina e saj është ajo që diskutohet më shumë dhe falë saj ajo është ndër femrat më të ndjekura në botë si në stil apo edhe në çdo gjë tjetër. Por pranë saj ka fatin të jetë një shqiptar dhe është pikërisht grimieri i saj, Mario. Kim gjithmone është shprehur se pa Marion ajo nuk do ishte ketu ku eshte sot. Mario sot festoon ditëlindjen e tij dhe ky I fundit ka marre dhe urim nga Kim ku ajo e konsideron atë si gjithçka të sajën. Ajo e ka uruar Marion përmes disa fotove ku shfaqen së bashkë ndër vite, gjithashtu edhe Mario e falenderoi Kimin. Dhe vlen të thuhet se duken shumë bukur tek këto foto./intv.al/

kkkk.jpg

kimmm_marioo.jpg

mmmmm.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032138824462891
    array(1) { ["section"]=> string(59) "kim-kardashian-uron-kete-shqiptar-per-ditelindje-foto-37922" }