INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian u përgjigjet kritikave me TANGA dhe na “hoqi” trurin! Ja çfarë i shkruan ky shqiptar me famë botërore! [FOTO]

Kim Kardashian u përgjigjet kritikave me TANGA dhe na “hoqi” trurin! Ja çfarë i shkruan ky shqiptar me famë botërore! [FOTO]

Publikuar më: 18:34 28-03-2018

Kim K di si t’i mbyllë gojët e liga!

Kur Kim Kardashian do të promovojë ndonjë produkt kozmetik nga linja e saj di ta bëjë në mënyrën më të mirë të mundshme, siç vetë ajo di me anë të fotove provokuese dhe të njejtën gjë ka bërë së fundmi.
Bukuroshja amerikane 37-vjeçare ka publikuar së fundmi një foto shumë seksi ku shihej e përkulur përpara pasqyrës duke lyer buzët, e veshur vetëm me reçipeta të zeza dhe tanga po me të njëjtën ngjyrë.

Kjo foto vjen vetëm disa ditë pasi Kimi u kritikua ashpër për një foto të sajën që ishte modifikuar me Photoshop.

“Duke bërë gati këtë mëngjes buzët me produket e reja të bukurisë KKWB me Marion”, shkruan Kim K në postimin e saj në Insta.

Dhe sigurisht ashtu siç na pëlqeu neve, kjo foto i pëlqeu edhe shqiptarit me famë botërore, make up artistit, Mario Dedivanoviç i cili i komentoi: “Yesss” në foto.

getting.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029242038726807
    array(1) { ["section"]=> string(124) "kim-kardashian-u-pergjigjet-kritikave-me-tanga-dhe-na-hoqi-trurin-ja-cfare-i-shkruan-ky-shqiptar-me-fame-boterore-foto-53917" }