INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian sfidon çdo kufi! Vesh fustanin provokativ duke i lënë të gjithë ‘’me gojë hapur’’ për shkurtësinë e tij

Kim Kardashian sfidon çdo kufi! Vesh fustanin provokativ duke i lënë të gjithë ‘’me gojë hapur’’ për shkurtësinë e tij

Publikuar më: 13:08 31-12-2018

Nëse ka ndonjë njeri që do të sfidojë kufijtë e asaj çfarë mund të quhet fustan dhe mini-fund, kjo patjetër që do të jetë Kim Kardashian.

38 vjeçarja e “Reality ShoW”, Keeping Up With The Kardashians njihet për rreziqet që ndërmerr me zgjedhjet e modës që bën dhe vë gjithmonë në mëdyshje 123 milion ndjekësit e saj.

Ajo ka veshur një fustan super të shkurtër dhe tashëm fansat janë në pikëpyetje nëse a mund të quhet ky një fustan. Ajo ishte e shoqëruar nga vajza e saj North dhe dukej e mrekullueshme.

KIMA_KARDASHIAN.JPG

KIMA_KARDASHIAN_2.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082981586456299
    array(1) { ["section"]=> string(119) "kim-kardashian-sfidon-cdo-kufi-vesh-fustanin-provokativ-duke-i-lene-te-gjithe-me-goje-hapur-per-shkurtesine-e-tij-83122" }