INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian pushon nga puna asistenten personale, ajo i kundërpërgjigjet kështu [FOTO]

Kim Kardashian pushon nga puna asistenten personale, ajo i kundërpërgjigjet kështu [FOTO]

Publikuar më: 12:22 04-12-2017

Pas një marrëdhënieje të gjatë pune, Kim K ka vendosur ta pushojë nga puna asistenten personale, Stephanie Shepherd, e cila ishte edhe një mikeshë e mirë e saj.

Burime të afërta me familjen thanë se vajzat nuk flasin me njëra- tjetrën. Shepherd punonte për Kim që prej vitit 2013, ndërsa tani gjërat kanë ndryshuar. Megjithatë, ish-asistentja ka shkruar sot një status në My Story, ku duket qartazi që i referohet Kim-it. "Kujdesi për veten nuk lidhet gjithmonë me aromat shpërthyese të vaskave apo maskat 20 dollarëshe të fytyrës. Ndonjëherë, kujdes do të thotë të shkosh në orën 8;00 në shtrat dhe të largosh nga jeta një mike të keqe. 'Është të falësh veten për mostakimin me standartet e paarritshme dhe të kuptosh sa vlen" ka shkruar ajo. Sipas zërave, i kishte dhënë Shepherd shumë përgjegjësi për të mbajtur, por sipas saj Stephanie nuk kishte arritur t'u përgjigjej kërkesave të saj. 

67ee1456dd1d167ea54f664c7d3f5f22--kardashian-style-kardashian-jenner.jpg

1410822893102_wps_6_Kim_Kardashian_visits_Bar.jpg

15-Kim-Kardashian-Stephanie-Shepherd.w710.h473.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032730102539062
    array(1) { ["section"]=> string(92) "kim-kardashian-pushon-nga-puna-asistenten-personale-ajo-i-kunderpergjigjet-keshtu-foto-43867" }