INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian poston foton topless, Enca i lë komentin e papritur [FOTO]

Kim Kardashian poston foton topless, Enca i lë komentin e papritur [FOTO]

Publikuar më: 12:50 30-01-2018

Kim K së fundmi ka ‘pushtuar’ Instagramin me fotot provokuese.

Ajo nuk ndalon së thyeri rrjetin duke zbuluar të pasmet apo gjoksin. Për këto postime 37 vjeçarja është ‘kryqëzuar’ nga shumë ndjekës të cilët e kritikojnë për zhveshjen e tepërt, aq më tepër tani që shtë mama e 3 fëmijëve. Por ka edhe nga ata që e pëlqejnë dhe e përkrahin zhveshjen e yllit të reality show-t. Njëra ndër to është edhe këngëtarja shqiptare Enca e cila në foton e fundit të Kim, e komplimenton atë duke i shkruar: O Yll. /intv.al/ 

uyjyuyu.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00073695182800293
    array(1) { ["section"]=> string(76) "kim-kardashian-poston-foton-topless-enca-i-le-komentin-e-papritur-foto-48895" }