INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian përdor vajzën për t’i bërë foto “topless”, fansat e masakrojnë keq fare [FOTO]

Kim Kardashian përdor vajzën për t’i bërë foto “topless”, fansat e masakrojnë keq fare [FOTO]

Publikuar më: 13:00 09-02-2018

Pa pikë turpi dhe me shumë krenari...

Kim Kardashian po kalon një periudhë të mirë në jetën e saj. Ylli i familjes më të famshme në botë është bërë nënë për herë të 3-të nëpërmjet një nëne surrogate, mirëpo ajo nuk e ka problem të bëjë shumë punë njëkohësisht. Kur themi shumë punë e kemi fjalën për fotosesionet seksi, projektet me linjën e saj kozmetike dhe detyrat e saj si nënë.

Por siç duket Kim nuk ka nevojë të paguajë fotografë me shifra marramendëse sepse fotografen e ka në shtëpi, pikërisht vajzën e saj 4-vjeçare North. Po po edhe për fotot seksi, sepse një foto të tillë ka shpërndarë Kim në Instagram.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians ka pozuar para pasqyrës teksa heq recipetat dhe foton ja ka bërë North. 

kimushha.jpg

E mesa duket fansat nuk e kanë pritur aspak mirë këtë gjë, duke e cilësuar si shembull të keq për vajzën e saj. “Pra tani fotot e tua provokuese t’i bën vajza?” – shkruan dikush. 

Ndërsa një tjetër thotë: “Kim unë të dua vajzë por shkove shumë larg duke përfshirë dhe North këtu.”

komentt.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002748966217041
    array(1) { ["section"]=> string(94) "kim-kardashian-perdor-vajzen-per-t-i-bere-foto-topless-fansat-e-masakrojne-keq-fare-foto-49841" }