INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian pëlqen të qëndrojë topless edhe gjatë ngrënies [FOTO]

Kim Kardashian pëlqen të qëndrojë topless edhe gjatë ngrënies [FOTO]

Publikuar më: 15:35 07-03-2018

Çdokush do të ishte në siklet të ulej në tavolinën e një lokali apo restoranti, topless.

Por Kim Kardashian na ka treguar se mund të bëjë gjithçka. Si për shembull edhe të qëndrojë topless kur është duke ngrënë. 37 vjeçarja e vazhdoi serinë e postimeve të fotove provokuese me këtë të fundit. E ulur, duke ngrënë nudess, me pjesën e sipërme të zhveshur dhe gjoksin e mbuluar vetëm me flokë. Komentet kane qenë të shumta, nuk kanë munguar as ato negative. 

ert6ery6.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015339851379395
    array(1) { ["section"]=> string(72) "kim-kardashian-pelqen-te-qendroje-topless-edhe-gjate-ngrenies-foto-52263" }