INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian ‘çmend’ sërish rrjetin, publikon foton nudo [FOTO]

Kim Kardashian ‘çmend’ sërish rrjetin, publikon foton nudo [FOTO]

Publikuar më: 15:07 06-01-2018

U duk sikur ajo i kishte lënë fotot  e nxehta, por jo.

Kim nuk heq dot dorë nga zakoni i vjetër. Ndoshta i kishte munguar vëmëndja ndaj edhe mbrëmjen e kaluar ka postuar këtë foto nudo në Instagramin e saj. E shtrirë në shtrat teksa mban veshur një palë mbathje dhe me gjoksin e mbuluar me duar, Kim shfaq edhe njëherë ndryshimin drastik që ka bërë në trup që pas lindjes së djalit. Ajo duket më në formë se kurrë. 

yhujuik.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030748844146729
    array(1) { ["section"]=> string(66) "kim-kardashian-cmend-serish-rrjetin-publikon-foton-nudo-foto-46796" }