INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim K thyen heshtjen mbi lajmet për shtatzaninë surrogate!

Kim K thyen heshtjen mbi lajmet për shtatzaninë surrogate!

Publikuar më: 15:45 09-09-2017

Thashethemet se ajo po pret fëmjën e saj të tretë në mënyrë surrogate kanë tërbuar mediat gjatë ditëve të fundit.

Dhe më në fund Kim Kardashian ka thyer heshtjen rreth një lajmi kaq delikat. Bukuroshja 36 vjeçare ka thënë se “kur të jenë gati për të folur, do ta bëjnë”, duke i lënë shkas të gjithëve që të spekulojnë edhe më tej. Por diçka duket se është e sigurt, shtatzania surrogate është e vërtetë pasi Kim nuk e ka marrë mundimin që ta mohonte apo përgënjeshtronte. Kjo pavarësisht faktit se Kim ka thënë që ende nuk e ka konfirmuar as jo dhe as bashkëshorti i saj Kanye West. Por në këtë moment duket se rëndësi ka vetëm që nuk e ka mohuar.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014410018920898
    array(1) { ["section"]=> string(63) "kim-k-thyen-heshtjen-mbi-lajmet-per-shtatzanine-surrogate-36451" }