INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim K sjell së shpejti me një parfum të ri, ja detajet [FOTO]

Kim K sjell së shpejti me një parfum të ri, ja detajet [FOTO]

Publikuar më: 12:29 15-09-2017

Kim Kardashian godet sërish në botën e kozmetikës. Këtë herë ajo do të sjellë një parfum të ri nën markën e saj KKW Beauty. Ylli 36-vjeçar postoi në Instagramin e saj lule orkide, por të shkruar poshtë “Gardenia” (lloj tjetër luleje). Kështu, mund të themi pa frikë se është e sigurt që KKË Beautry do të ketë edhe një parfum në linjën e saj, por me aromë Gardenie (jo orkideje).

 

Gardenia

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim tregoi për Forbes se ky parfum do të vijë në fund të vitit dhe shishet mund të jenë në formë kristali. Jemi vetëm kuriozë të dimë aromën Kardashiane.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0024838447570801
  array(1) { ["section"]=> string(64) "kim-k-sjell-se-shpejti-me-nje-parfum-te-ri-ja-detajet-foto-36846" }