INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim K pozon si Zonja e Parë së bashku me North West [FOTO]

Kim K pozon si Zonja e Parë së bashku me North West [FOTO]

Publikuar më: 16:40 28-08-2017

Nuk është diçka e re që Kim Kardashian të pozojë për një revistë, por këtë herë seti fotografik për Intervieë ishte thejsht perfekt.
Një dyshe nënë-bijë si Kim dhe North të fotografuara së bashku nën tiitullin “Zonja e Parë e re e Amerikës: Kim Kardashian dhe North Ëest” , është çmenduri.

Kim ka veshur një kostum tipik si një nga zonjat e para më të famshme Jackie O, flokët stiluar sipas viteve 50’ dhe vogëlushja North e ulur pranë saj me një fustan blu të errët, i tregojnë këto personashe kaq të këndshme dhe shumë larg asaj që jemi mësuar të shohim.

Fotografuar nga Steven Klein, më të cilin Kim ka bashkëpunuar edhe më parë për revistën LOVE, Klein është shprehur se sa herë ata punojnë së bashku përpiqen të gjejnë diçka ndryshe pa dashur aspak të përsëritin veten. Interesante.

xxxxxx.jpg

DIUvT6-UQAAYf0I.jpg

DIUvYSaVAAEikii.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032010078430176
    array(1) { ["section"]=> string(62) "kim-k-pozon-si-zonja-e-pare-se-bashku-me-north-west-foto-35535" }