INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim K përkëdhel veten, nxjerr thithkat [VIDEO]

Kim K përkëdhel veten, nxjerr thithkat [VIDEO]

Publikuar më: 11:28 17-08-2017

Këtë video “hot” të Kim K e keni humbur me siguri, Kim përkëdhel veten, nxjerr thithkat…

Kim Kardashian është një ndër femrat më të pushtetshme dhe më me influencë ne botë. Çdogjë që ajo bën përben lajm dhe shkakton “tërmet”. Ajo në ‘Insta Story’ ka postuar një video ku shihet teksa përkëdhel veten dhe veshja e saj është aq transparente sa thithkat e saj ishin lehtësisht të dukshme. Videoja nuk gjendet më në profilin e saj në IG, por intv.al siguroi videon dhe ju mund ta shikoni atë me poshtë./intv.al/ 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029680728912354
    array(1) { ["section"]=> string(49) "kim-k-perkedhel-veten-nxjerr-thithkat-video-34772" }