INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim K merr dhuratën miliona dollarëshe nga bashkëshorti, Kanye West [FOTO]

Kim K merr dhuratën miliona dollarëshe nga bashkëshorti, Kanye West [FOTO]

Publikuar më: 16:39 27-12-2017

Ehh, kush nuk do e donte një bashkëshort si Kanye...

Reperi i njohur, Kanye West mbrëmjen e kaluar ka lënë pa fjalë bashkëshorten e tij, Kim Kardashian. Ajo çka Kim na zbuloi si fillim disa dhurata të cilat në pamje të parë dukeshin gjëra shumë të vogla, por e vërteta ishte se këto dhurata kapin vlera marramendëse. Kanye i dhuroi Kimit një kukull Mickey, abonim në Netflix, çorape Addidas , kufje Apple si dhe kartë Amazon, ku dhurata e vërtetë fshihej brenda tyre. Ato ishin aksione në secilën prej markave botërore si Disney, Netflix, Adidas, Apple e Amazon. Meqenese kjo ishte një surprizë vërtet e bukur, Kim K e ndau këtë moment edhe me ndjekësit e saj në Insta Story./intv.al/

k1.jpg

k2.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015530586242676
    array(1) { ["section"]=> string(77) "kim-k-merr-dhuraten-miliona-dollareshe-nga-bashkeshorti-kanye-west-foto-46038" }