INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim K dhe Rihannan sapo i bashkoi kjo kauzë e përbashkët [FOTO]

Kim K dhe Rihannan sapo i bashkoi kjo kauzë e përbashkët [FOTO]

Publikuar më: 15:07 23-11-2017

Cyntia Brown ishte vetëm 16 vjeç kur u trafikua dhe u abuzua seksualisht nga tutori 43 vjeçar i quajtur, Johnny Allen.

E bindur se do të vdiste, Brown mori guximin qëlloi mbi Allen duke e lënë të vrarë. Për këtë krim ajo u dënua me 51 vite burg, duke i dhënë të drejtën e lirimit  me kusht kur të bëhej 65 vjeç ndërkohë që tani Cyntia është 29 vjeç.

Të prekur nga ky rast, yje botërorë si Rihanna, Kim Kardashian apo Cara Delevingne kanë ngritur zërin duke e cilësuar dënimin  ‘çmendur”.

4694114C00000578-5105319-image-m-11_1511299997117.jpg

Rihanna shtoi se ky vendim ishte tërësisht i gabuar për një vajzë të trafikuar që në moshën 16 vjeçare. Madje dhunuesit e saj, sipas këngëtares, duhej të burgoseshin përjetë.

hipiop.png

 

Edhe modelja britanike, Cara Delevingne është tronditur nga kjo ngjarje duke shkruar në Instagram: 'Sistemi i drejtësisë është kaq prapa !!! Kjo është krejtësisht  çmenduri #freecyntoiabrown./intv.al/

guoipiopop.png

46942F2300000578-5105319-image-a-6_1511299909862.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0014939308166504
  array(1) { ["section"]=> string(67) "kim-k-dhe-rihannan-sapo-i-bashkoi-kjo-kauze-e-perbashket-foto-42856" }