INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto xhinse janë frymëzuar nga seriali juaj më i dashur, duket se do të jenë trendi më i fundit dhe kushtojnë vetëm...

Këto xhinse janë frymëzuar nga seriali juaj më i dashur, duket se do të jenë trendi më i fundit dhe kushtojnë vetëm...

Publikuar më: 15:28 11-07-2018

Nëse e keni parë Stranger Things me siguri e njihni dhe Upside Down. 

Ka qenë pikërisht ky serial inspirimi për trendin më të fundit të xhinseve të kthyera kokë-poshtë.

Ato duken kaq të pazakonta dhe të çuditshme. Dhe për një pale xhinse të cilat nuk jemi të sigurt nëse do t’i vishnim, duket se kushtojnë disi për xhepat tanë. Ato variojnë rreth 300 deri në 500$.

A do t’i blinit?

 jeans_1.jpg

jeans_2.jpg

jeans_3.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0066020488739014
    array(1) { ["section"]=> string(120) "keto-xhinse-jane-frymezuar-nga-seriali-juaj-me-i-dashur-duket-se-do-te-jene-trendi-me-i-fundit-dhe-kushtojne-vetem-64673" }