INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këto veshje duhet ti blini patjetër këtë vit [FOTO]

Këto veshje duhet ti blini patjetër këtë vit [FOTO]

Publikuar më: 16:19 05-01-2018

Fillimi i një viti të ri sjell me vete një koleksion të tërë të tendencave të modës.

Por, para se të shikojmë përpara në vitin 2018, është koha për të marrë inventarin dhe të përcaktoni se çfarë ju duhet.

Ju sjellim sot artikujt që do mbizotërojnë përgjatë 2018.

Nga kostumet deri tek atletet e stilit ortopedik që i ruanin këmbët gjatë këto janë 20 artikujt që kryesojnë listën e trendeve që do qëndrojnë gjatë përgjatë 2018.

image.jpg1.jpgimage_3.pngimage_13.jpgimage_12.jpgimage_2.pngimage_11.jpgimage_10.jpgimage_9.jpgimage_8.jpgimage_7.jpgimage_6.jpgimage_5.jpgimage_4.jpgimage_3.jpgimage_2.jpgimage_1.pngimage_1.jpgimage.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001255989074707
    array(1) { ["section"]=> string(55) "keto-veshje-duhet-ti-blini-patjeter-kete-vit-foto-46747" }