INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë vajzat VIP shqiptare që kanë çizme $10.000 dhe ato që kanë ‘kopjen’ e tyre [VIDEO]

Këto janë vajzat VIP shqiptare që kanë çizme $10.000 dhe ato që kanë ‘kopjen’ e tyre [VIDEO]

Publikuar më: 20:29 12-12-2017

Çizmet me diamante, trend që po vjen edhe në Shqipëri nga vajzat e showbiz-it…

U perfol njëherë se ishin njësoj si çizmet 10,000 dollarëshe që edhe Rihanna, Kendall Jenner, Kim Kardashian, Beyonce apo vajzat VIP Te huaja vishnin por mesa duket disa nga këngëtaret shqiptare tonat kanë gjetur një firmë tjetër dhe i kanë marrë me çmim të arsyeshëm deri në 300$. Çizmet janë të firmes “Steve Madden” të cilat kanë një takë normale. Ndërsa çizmet e firmës “Yves Saint Laurent” me çmim 10,000$ të cilat kanë një takë ndryshe, i posedon në garderobe Rita Ora dhe Enca, e cila na e tregoi se ka këtë firmë së fundmi në rrjete sociale. Në videon më poshtë në minutë 45:38 mund të shihni dhe 3 vjazat e njohura shqiptare që kanë ‘kopjen’ e çizmeve 10,000 dollarëshe./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030109882354736
    array(1) { ["section"]=> string(87) "keto-jane-vajzat-vip-shqiptare-qe-kane-cizme-10-000-dhe-ato-qe-kane-kopjen-e-tyre-44718" }