INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ja vajzat VIP shqiptare shpenzojnë shumë për trendet e fundit, këtë herë të fiksuara pas... [VIDEO]

Ja vajzat VIP shqiptare shpenzojnë shumë për trendet e fundit, këtë herë të fiksuara pas... [VIDEO]

Publikuar më: 14:38 05-01-2018

Lori Hoxha, Era Istrefi si dhe vajza VIP shqiptare ndjekin këtë trend, këtë herë të fiksuara pas...

Në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani shpesh herë në fokus qendrojnë personazhet VIP shqiptarë, me lajmet e shumta apo bëmat e tyre. Dhe këtë herë është folur edhe për trendin më IN, trendin që si duket do të mbizotërojë në sezonin Vjeshtë-Dimër 2017/2018, të cilin e ‘zotërojnë” edhe vajzat e showbizit shqiptar. Ato janë syzet ‘’Matrix”, ku disa prej tyre preferojnë ‘Balenciaga Matrix” dhe ky brand njihet për çmimet e larta dhe jo më kot shumë yje të Hollywood-it, e kane përqafuar. Për të parë se cili është trendi që edhe ju mund të ndiqni e shihni në videon më poshtë në minutën 17:34./intv.al/  

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003864049911499
    array(1) { ["section"]=> string(68) "keto-jane-vajzat-vip-shqiptare-qe-bejne-shpenzime-te-medha-per-46724" }