INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë aksesorët për flokë më të bukur të pranverës [FOTO]

Këto janë aksesorët për flokë më të bukur të pranverës [FOTO]

Publikuar më: 18:23 09-02-2018

Përgjatë stinës së pranverës do jenë në mode një pafundësi modelesh aksesorësh për flokët.
Në këtë listë shohim dhe disa aksesorë që i kishim harruar që ekzistonin.

Floku thonë që është gjysma e bukurisë se femrës, dhe pse jo nëpërmjet këtij trendi do ta perfeksionojmë pamjen tonë.

2.jpg1.jpg7.jpg6.jpg5.jpg4.jpg3.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011000633239746
    array(1) { ["section"]=> string(65) "keto-jane-aksesoret-per-floke-me-te-bukur-te-pranveres-foto-49879" }