INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë 4 shenjat e horoskopit që do të pasurohen në muajin Tetor

Këto janë 4 shenjat e horoskopit që do të pasurohen në muajin Tetor

Publikuar më: 21:56 11-10-2017

A e dini se disa prej shenjave të horoskopit janë të destinuara për tu bërë me shumë para gjatë muajit tetor.

Sipas një studimi të fundit, janë disa persona të cilët në një periudhë të caktuar, do të bëhen milionerë.

Kjo gjithnjë duke u bazuar në vetëm disa shenja horoskopi, të cilat tregojnë se personat në fjalë do të bëhen të pasur shumë shpejtë.

Demi

Venusi e vendos Demin në shenjën që dëshiron më të bukurën. Ata e ndjejnë nevojën për të grumbulluar para për një jetë luksi. Demat priren ndaj sigurisë dhe stabilitetit në jetë. Ata kanë një aftësi për administrimin e parave, të cilat shtojnë potencialin për të fituar para.

Akrepi

Akrepi investon për një jetë të mirë. Kjo shenjë kërkon përvojën e duhur profesionale, për të pasur një jetë luksi dhe pushime të mrekullueshme, shkruan Syri,net Akrepi ka aftësi në tregti dhe janë në rrugën e duhur për të rritur aspiratat e tyre monetare.

Luani

Një luan është i frymëzuar për të financuar për veshjet e tyre, darkat luksoze, dhuratat dhe aktivitetet e tjera, që i ndihmojnë ata të jenë në qendër të vëmendjes. Në të njëjtën kohë, aftësitë e lidershipit natyrorë të luanit, mund të bëjnë rritjen e pasurisë në nivele të larta.

Gaforrja

Shpeshherë gaforret i tremben rrënimit financiar, prandaj i ruajnë të ardhurat e tyre me kujdes. Nëse siguria e tij kërcënohet, është i gatshëm të rrezikojë, vetëm mos të ketë probleme ekonomike. Paratë ju ngjisin shumë gaforreve, prandaj e shijojnë ndjesinë e parasë. Është ekspert në grumbullimin e parasë, që i shton mundësitë për t’u pasuruar në të ardhmen.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00093197822570801
    array(1) { ["section"]=> string(73) "keto-jane-4-shenjat-e-horoskopit-qe-do-te-pasurohen-ne-muajin-tetor-38716" }