INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë 3 llojet e femrave që nuk i thonë kurrë “jo” seksit

Këto janë 3 llojet e femrave që nuk i thonë kurrë “jo” seksit

Publikuar më: 17:51 10-01-2018

Ka disa femra, të cilat nuk i thonë kurrë “jo” seksit. Ato përgjithësisht mund të klasifikohen në bazë të tipit të tyre, por edhe eksperiencave jetësore. Nëse jeni një mashkull në kërkim të një femre të etur për seks, më poshtë po ju njohim me 4 llojet e femrave që nuk do t’ju refuzojë kurrë. Varet se cilën preferoni e zgjidhni ju.

Femrat hakmarrëse

Ko është femër, e cila është duke e marrë veten pas divorcit dhe është emocionalisht jostabile

E moshuara

Kjo është femër e moshuar, e cila me siguri ka qenë e martuar. Ky tip femre i do paratë, ndërkaq del për të gjetur meshkuj të interesuar për seks. Është e drejtpërdrejtë dhe nuk e ka problem të tregojë se çka do.

Hulumtuesja e seksit

Ky tip femre dëshiron të zbulojë seksualitetin e vet dhe është e gatshme për çdo gjë. Më së shpeshti ka të bëjë me kureshtje të studentes.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00082015991210938
    array(1) { ["section"]=> string(65) "keto-jane-3-llojet-e-femrave-qe-nuk-i-thone-kurre-jo-seksit-47174" }