INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë 12 trendet e modës që 2018 solli me vete [FOTO]

Këto janë 12 trendet e modës që 2018 solli me vete [FOTO]

Publikuar më: 18:13 02-01-2018

Për shkak se ne gjithmonë kërkojmë të qëndrojmë në krye të tendencave më të reja, coolest, më të çuditshme dhe më interesante, kemi hedhur një sy mbi trendet që do të dominojnë titujt e modës përgjatë 2018.

 

Beretat

beretat ishin në krye të listës së trendeve të vjeshtës  në vitin 2017, dhe duket sikur është në ngritje edhe për këtë vit. Dhe pse jo? Ata janë të bukur dhe të thjeshta për t'u veshur.

Berets.jpgBerets1.jpeg

Ultra Violet

Ultra Violet është ngjyra e Pantone-it me emër të vitit dhe nuk mund të presim që kjo prirje të shfaqet në pranverë. Shumë shpejt do të shihni se kjo ngjyrë do jetë  ngjyra që do mbizotëroj në 2018, nga rrobat, këpucët dhe aksesorët, deri tek dekoret e shtëpive.

Ultra_Violet.jpgUltra_Violet.jpeg

Vëthët e mëdhenj

Vëthët e mëdhenj ishin një ndër tendencat tona të preferuar për 2017, kështu që ne jemi të lumtur që shohim se ata janë ende në trend dhe në 2018.

Statement_Earrings.jpegStatement_Earrings.jpg

Çarjet seksi

Pantallonat, xhinset apo dhe fustanet do zbulojnë diçka më shumë këtë vit

Peekaboo_Side_Slits.pnghhh.PNG

 

Xhinset 100% pambuk

Në tendencat e xhinsit këtë vit do mbizotërojnë ato 100%.

100_Cotton_Jeans.jpg100_Cotton_Jeans.png

Pantallonat e gjera

Pantallonat e gjera janë tendenca e pantallonave që thjesht nuk do të lirohen. Nga pantallonat e shkurtuara me këmbë të gjera, pantallona me bel të lartë dot iu bëjnë që të ndiheni dhe rehat dhe në modë përgjatë këtij viti.

Wide_Leg_Trousers.jpegWide_Leg_Trousers.jpg

Çorapet

Çorape tyl ndoshta do jenë një nga tendencat jo praktike të vitit 2018 ... por ato janë shumë magjike dhe të këndshme për të mos i dashur.

Sheer_Socks.jpgSheer_Socks.jpeg

Figurat abstrakte dhe shumë ngjyrëshe

Në 2018, ne parashikojmë që ju do të shihni lules ... dhe shumë prej saj. Modele të përziera në mënyrë të përzier me lule të ndritshme dhe të guximshme.

5a45247c2100002c005f61ef.jpegBold_Mixed_Prints.jpg

Palltot teddy

Veshjet Teddy janë një stil i veçantë i pallto faux lesh që ne parashikojmë që ju do të shihni kudo në vitin 2018.

5a45242c1d000027004d3aa4.jpegTeddy_Coats.jpg

Logot e brendeve

Ikonografia e markave do jetë e pranishme dhe përgjatë 2018.

brend_logos.pngBrand_Logos.jpg

Atlete/këpucë me perla

Mos harroni atletet me perla të Mindy Kaling? Ky ishte vetëm fillimi i trendit të zbukuruar të këpucëve që mbizotërojnë këtë vit.

Embellished_Shoes.jpgiuy.png

 

Pantallonat kadife

Kadifja rikthet në 2018. Përgatituni që këtë vit duhet te blini funde dhe pantallona kadife nëse doni të jeni sa më In.

mm.jpegCorduroy.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0009300708770752
    array(1) { ["section"]=> string(61) "keto-jane-12-trendet-e-modes-qe-2018-solli-me-vete-foto-46487" }